Śledź dla Twojego Biznesu

Coraz więcej Twojego czasu pochłaniają zadania cykliczne? Wielokrotnie wykonujesz powtarzające się czynności według ściśle ustalonych zasad? Wypracowane przez Ciebie procesy wymagają automatyzacji? Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie brzmi TAK - Ravcoo Expert System jest dla Ciebie! W oparciu o nasz produkt przygotujemy dla Ciebie system, który będzię wsparciem dla Twojej firmy oraz odciążeniem w codziennej pracy. Jeżeli pewne elementy pracy można zautomatyzować aby oszczędzić czas i pieniądze - należy je zautomatyzować, a pozyskane zasoby reinwestować.

Zastosowanie Wypróbuj za darmo
 

Zastosowanie

Ravcoo Expert System bardzo często wybierany jest przy realizacji systemów wewnętrznych, które dostępne są w ramach danej organizacji. Nasz produkt znakomicie sprawdzi się także w formie portalu internetowego dostępnego publicznie, poprzez domenę WWW. Opisane poniżej przykłady to jedynie część możliwych zastosowań:

description
Elektroniczny obieg dokumentów

Twoja firma zasypana jest masą papierowych dokumentów? Rozwiązaniem będzie wykonanie ich cyfrowych wersji. Ułatwi to znacznie przekazywanie ich wewnątrz organizacji oraz usprawni procesowanie.


dashboard
Panel kontrolny / administracyjny

Posiadasz wiele stron WWW, aplikacji internetowych, kont na portalach społecznościowych - lecz masz problem z zapanowaniem nad Nimi? Potrzebujesz funkcjonalności, których nie da się kupić "gotowego z pudełka"? Dedykowane funkcjonalności oparte o RES będą odpowiednim wyborem.


store
System obsługi klienta

Twój biznes oferuje usługi w wielu punktach? Potrzebujesz wymiany informacji pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym? Chcesz zarządzać zasobami punktów usługowych w łatwej i przystępnej formie? RES z pewnością spełni Twoje oczekiwania w roli systemu rozproszonego.


business_center
Portal internetowy

Posiadasz produkty lub usługi, które chcesz oferować za pośrednictwem internetu? A może masz pomysł na realizację usług internetowych? Dzięki rozbudowanej dojrzałej architekturze, RES doskonale sprawdzi się w roli platformy świadczenia usług poprzez internet!

 

Co wyróżnia Ravcoo Expert System?

 
visibility
Dedykowane funkcjonalności

Potrzebujesz konkretnych funkcjonalności, ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb? Rozbudujemy Twój system o narzędzia, które sprostają Twoim oczekiwaniom!

email
Wsparcie techniczne 24/7

Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie techniczne. Nasi specjaliści pomogą Ci we wdrożeniu i obsłudze systemu Ravcoo Expert System

aspect_ratio
Pełna responsywność

Ravcoo Expert System dopasuje się do Twoich upodobań! System oparty jest na najnowszych technologiach. Dzięki temu działa optymalnie niezależnie od tego, na jakim urządzeniu pracujesz.

code
Twoja własna kopia systemu

Posiadasz wyłączność w zarządzaniu Twoją kopią systemu, także w zakresie serwera aplikacyjnego.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Nadal masz wątpliwości, czy Ravcoo Expert System jest dla Twojego biznesu?
Nie czekaj - Przekonaj się!
Przedstaw nam, czego potrzebujesz:

 
Napisz do nas
 
 

Chcesz spróbować?

Skontaktuj się z nami, by otrzymać wersję demonstracyjną Ravcoo Expert System. Już w trakcie okresu testowego zapewnimy Ci pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, abyś mógł poznać pełnię możliwości naszego systemu!

Wypróbuj za darmo