Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7 !

Nie wiesz jak wdrożyć lub zoptymalizować Ravcoo Expert System? Masz wsparcie 24h na dobę! Dzięki naszym specjalistom dostosujesz wszystkie funkcjonalności do swoich potrzeb, by móc czerpać z Ravcoo Expert System w 100%. Nie bój się pytać – skontaktuj się z nami!

Napisz do nas
 
 
autorenew Wsparcie 24/7

Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie techniczne w każdym momencie, kiedy tego potrzebujesz. Nasi specjaliści pomogą Ci we wdrożeniu i obsłudze systemu Ravcoo Expert System.

backup Kopie bezpieczeństwa

Gromadzone przez system dane są bezpieczne – mechanizmy bezpieczeństwa wykonują ich kopię. Posiadasz wyłączność w zarządzaniu Twoim systemem.

group_add Dowolna liczba użytkowników

Chcesz, żeby wielu pracowników oraz klientów miało dostęp do Twojego systemu? W Ravcoo Expert System to nic trudnego. Dodaj do konta tylu użytkowników, ilu potrzebujesz – zupełnie za darmo!

 
 
Modernizacja wersji network_check

Ravcoo Expert System rozwijany jest zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Kolejne wersje dostarczają nowych funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest lepsze wykorzystanie potencjału drzemiącego w samym systemie, jak i danych w nim zgromadzonych. Aby korzystać z najnowszych funkcjonalności Ravcoo Expert System, konieczna jest jego regularna aktualizacja.

Definiowanie nowych funkcjonalności multiline_chart

Nasi użytkownicy najlepiej wiedzą, jakich funkcjonalności potrzebują. Słuchamy opinii klientów, aby stworzyć narzędzie optymalnie wspierające rozwój Twojego biznesu. Na podstawie gromadzonych pomysłów definiowana jest „lista życzeń" - są to funkcjonalności, które pojawią się w kolejnych wersjach systemu.

 
 
system_update Adaptacja techniczna

Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci oprogramowanie najwyższej jakości. Jeśli zauważysz, że jakiś element wymaga korekty, daj nam znać! Każde zgłoszenie jest niezwłocznie analizowane. Wszelkie udoskonalenia będą zaadaptowane do Twojej kopii systemu. Adaptacje techniczne dotyczą funkcjonalności bazowych (dostarczonych wraz z systemem). Nie obejmują one funkcjonalności dedykowanych.